Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 129,35 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Змішувач для ванни Bulgary»

129,35 ₴
Аератор для економії + ключ
Змішувач для ванни Bulgary
Змішувач призначений для прийняття водних процедур у ванній кімнаті. Відкриття і регулювання води здійснюється за допомогою вентилів і керамічних кранбукс. Перемикання води на душ на вилив відбувається за допомогою кульового механізму.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HESSA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.4 кг |
| Запірний клапан | Кран-букса |
| Кількість монтажних отворів | 2 |
| Максимальна витрата води | 12 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Монтаж | Настінний |
| Призначення змішувача | Для ванни |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Хром |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Горизонтальний |
| Тип підводки | Жорстка |
| Тип змішувача (крана) | Двозахватний |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Форма виливу | Традиційна |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Вбудований фільтр | Ні |
| Тримач для душової лійки | Так |
| Донний клапан | Ні |
| Душовий шланг | Так |
| Лійка | Так |
| Перемикач на фільтр | Ні |
| Термостат | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 350 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 464,21 ₴





