Смеситель для раковини Epelli due modalità Grafito
- Готово до відправки
- Код: 382210
2 865 ₴
Змішувач для умивальника Epelli Duo Modalita Grafito з висувною лейкою
Чудовий невеликий змішувач з висувною лейкою для раковини або умивальника у красивому графітовому кольорі.
На кінці встановлено аератор, який має два режими та легко перевертається.
Перший режим — звичайний струмінь, другий режим — струмінь Spray.
Матеріал виготовлення — латунь.
Висота змішувача — всього 27 см.
Висота виливу від аератора — 14 см.
Довжина виливу становить 16 см.
Змішувач Epelli Duo Modalita Grafito має кріплення у вигляді гайки, що дозволяє міцно зафіксувати його на стільниці або умивальнику.
Також у комплекті йдуть шланги для підключення холодної та гарячої води довжиною 60 см.
Витяжний шланг у капроновій оплетці з силіконовою трубкою всередині, що забезпечує термін експлуатації понад 7 років. Довжина, на яку можна витягнути лейку, становить близько 70 см.
Також у комплекті є спеціальний важок, який надягається на шланг і дозволяє тримати лейку в натягнутому стані.
Гарантія від виробника — 1 рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Epelli |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення змішувача | Для раковини |
| Тип змішувача (крана) | Однозахватний |
| Максимальна витрата води | 15 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Латунь |
| Покриття | PVD покриття |
| Колір | Графіт |
| Форма виливу | Традиційна |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Монтаж | На раковину |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Гнучка |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Гайка |
| Гнучкий вилив | Ні |
| Висувний вилив | Так |
| Підключення до фільтра | Ні |
| Поверхня | Глянцева |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Лійка | Так |
| Тримач для душової лійки | Ні |
| Шланг для підключення до водопроводу | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 160 мм |
| Висота виливу | 140 мм |
| Висота | 270 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Діаметр керамічного картриджа | 35 мм |
| Довжина шланга | 120 см |
- Ціна: 2 865 ₴












