Змішувач з нагрівачем води з нержавіючої сталі Zerx ELW 35 EF Gray
- Готово до відправки
- Код: 35359
1 546 ₴
1 391,40 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Змішувач з нагрівачем води з нержавіючої сталі Zerx ELW 35 EF Gray»
Змішувач з нагрівачем та сірим гнучким виливом Zerix ELW 35
Змішувач з підігрівом води чеського виробництва Zerix повністю виготовлений із нержавіючої сталі та має зручний і практичний гнучкий вилив сірого кольору. Змішувач оснащений датчиком температури, який показує температуру під час увімкнення гарячої води
Змішувач миттєвого нагріву Zerix ELW 35 EF Gray має стандартне підключення і підійде до будь-яких мийок або умивальників
Підігрів відбувається миттєво, як тільки ви ввімкнете режим гарячої води
Потужність 3 кВт дозволяє підключати до будь-якої розетки.
Чеська фірма Zerix надає гарантію 1 рік
Гнучкий вилив сірого кольору жорсткий. Залишається в тому положенні, в якому ви його встановите.
На кінці стоїть аератор, який забезпечує м'який і комфортний струмінь.
Translated with DeepL.com (free version)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Країна виробник | Чехія |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Тип змішувача (крана) | Монокран з електронагрівом |
| Максимальна витрата води | 4 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Поворотний вилив | Так |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Монтаж | На виріб |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Тип підводки | Жорстка |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип приєднання | Гайка |
| Гнучкий вилив | Так |
| Висувний вилив | Ні |
| Підключення до фільтра | Ні |
| Поверхня | Матова |
| Матеріал | Латунь |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Шланг для підключення до водопроводу | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина виливу | 45 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
- Ціна: 1 391,40 ₴













