1 день
Змішувач із підігріванням води чорний ELW 06 EF Black
- Готово до відправки
- Код: 879993
1 386 ₴
1 136,52 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач із нагрівачем із гнучким гусаком чорного кольору 06 EF Black
Чудовий змішувач для кухні або умивальника чорного кольору з гнучким гусаком чорного кольору. Гусак можна виставити як вам зручно, водночас він триматиме форму.
Кріплення до мийки відбувається зручною гайкою, просто від руки. Під'єднання до води стандартне, півдюйма.
Змішувач має циферблат у центрі корпусу, на якому показує температуру нагрівання.
Кабель завдовжки 120 см.
Температура води регулюється потоком води. Тобто, якщо ви додаєте потік води, то температура стає менш теплою. І навпаки, коли починаєте зменшувати напір, температура стає більшою.
Змішувач чеський, гарантія якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ZE |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 8 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Пластик |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Емаль |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Монокран з електронагрівом |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Чорний |
| Комплектація | |
| Аератор | Так |
| Тримач для душової лійки | Ні |
| Лійка | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр керамічного картриджа | 25 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 136,52 ₴












