Змішувач із підігріванням води Kroner SSH-81
- Готово до відправки
- Код: 818181
2 099 ₴
1 784,15 ₴
Змішувач для кухні з нагрівачем Wezer SSH-81 з неіржавкої сталі
Чудовий змішувач для кухні або умивальника зі швидким нагріванням води. Працює від мережі 220V.
Ви можете завжди користуватися просто однією холодною водою, включно з ручкою керування водою у відповідне положення, не споживаючи електроенергію. І, коли необхідно, вмикаєте ручку на положення гарячої води та змішувач миттєво нагрівається воду. Температура води регулюється напором води. Чим більше ви подаєте напір, тим менша температура на виході. І відповідно, щоб зробити гарячішою воду, вам необхідно трохи зменшити напір води.
Змішувач виготовлений із неіржавкої сталі марки 304, у гарному матовому кольорі. У центрі міститься циферблат, на якому буде вказана температура води. Сам гусак повертається на 120" вправо та вліво.
Технічні характеристики змішувача миттєвого нагрівання Везер:
-Довжина кабелю — 120 см
-потужність 3 кВт
-висота змішувача до аератора — 190 мм
-висота змішувача разом із гусаком 220 мм
-довжина гусака від центру змішувача — 140 мм
-підведення води розмір 1/2"
Змішувач зроблений якісно, гарантія від виробника 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WEZER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 5 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип приєднання | Гайка |
| Тип змішувача (крана) | Водонагрівач |
| Кут повороту виливу | 120 град. |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Сірий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Висота виливу | 190 мм |
| Діаметр керамічного картриджа | 25 мм |
| Довжина виливу | 140 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
- Ціна: 1 784,15 ₴








