1 день




Змішувач із підігріванням води ELW 06, Чехія
- Готово до відправки
- Код: 06665
969 ₴
784,89 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач миттєвого нагрівання води чеський ELW 06
Чудовий змішувач для кухні з нагрівачем. Змішувач нагріває воду миттєво, упродовж 3 секунд. Нагрівання проточної води відбувається до потрібної вам температури, приблизно до 55 градусів. Регулювання відбувається напором. Чим більше ви подаєте холодної води, тим вода менш гаряча.
Термін експлуатації приблизно 3 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 6 літр/хв |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Пластик |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Так |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип змішувача (крана) | Монокран з електронагрівом |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Форма виливу | Традиційна |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 34 мм |
| Висота виливу | 24 мм |
| Довжина виливу | 18 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 784,89 ₴



