Змішувач із підігріванням води з неіржавкої сталі Електла 340 ES
Класний стильний змішувач для кухні або умивальника миттєвого нагрівання німецької фірми. Високий гусак дає змогу використовувати змішувач для будь-яких потреб.. Корпус змішувача повністю виготовлений із неіржавкої сталі марки 304. На корпусі змішувача є датчик температури, де показана температура води за ввімкненого стану.
Змішувач має якісний тен потужністю 3 кВт, який нагріває воду миттєво.
Температура, до якої може нагріти змішувач, залежить від температури подавання холодної води та від напору води. Чим менше напор води ви робите, тим гарячіша вода буде.
Гарантія 1 рік.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mi |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Запірний клапан | Керамічний картридж |
| Кількість монтажних отворів | 1 |
| Максимальна витрата води | 8 литр/мин |
| Матеріал корпусу змішувача (крана) | Нержавіюча сталь |
| Монтаж | На виріб |
| Призначення змішувача | Для кухонної мийки |
| Поворотний вилив | Да |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Спосіб монтажу | Вертикальний |
| Тип підводки | Гнучка |
| Тип змішувача (крана) | Монокран з електронагрівом |
| Кут повороту виливу | 360 град. |
| Форма виливу | Традиційна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Висота виливу | 320 |
| Діаметр керамічного картриджа | 25 |
| Довжина виливу | 190 |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Серебристий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 112 ₴






